WEB-принцеса

2017-01-06

/Files/images/2017_rk/2 зменшена.png

У наш час можливостей для спілкування стало незмірно більше ніж якихось двадцять років тому – мобільний зв’язок, Інтернет, проте загальноприйняті норми спілкування між людьми, як і раніше залишаються дуже важливими. Тому знати правила етикету є необхідним, щоб створити нормальні, добрі взаємини між людьми.

Мережа Інтернет надала людям простий, зручний у використанні та відносно дешевий засіб спілкування. Однак підростаюче покоління дуже часто забуває або ігнорує найпростіші принципи етикету. Саме тому бібліотекарі філії №19 провели захід, присвячений правилам етикету для користувачів соціальних мереж «WEB-принцеса». Юні читачі книгозбірні не лише пригадали найголовніші норми спілкування, а й пограли в пізнавальні ігри «Уяви!» та «Чарівні слова», переглянули відеоролик «Нетикет в Інтернеті» та взяли участь в театралізованому етюді «На добрий привіт – добра відповідь!». А також виконали особливе завдання від бібліотекарів – привітати друзів з Різдвяними святами в соціальних мережах, використовуючи ввічливі звертання, вітальні та прощальні слова.