Урок веде нова поліція

2016-12-08

/Files/images/2016_rk/Урок патрульного 2.jpg

В рамках Всеукраїнського тижня права та на передодні всесвітнього дня прав людини у бібліотеці-філії №19 відбулася зустріч читачів з людьми дуже важливої та престижної професії. Гості дня – лейтенант поліції Оксана Білоброва – координатор відділу зв'язків з громадськістю ЦПП міста Кропивницького та інспектори 1-ї роти лейтенанти поліції Сергій Кудряшов та Максим Тимко. Поліцейські розповіли про складний шлях від пересічного громадянина до захисника прав людини, який вони подолали. Акцентували увагу дітей на їхні права та обов'язки перед батьками, школою, друзями, Батьківщиною. Інспектори пояснили як діяти в різних життєвих ситуаціях, адже саме діти найбільш не підготовлені до життя, довірливі, наївні, а часто занадто самовпевнені. Наголосили на тому, що не можна бути байдужими, коли біда трапляється з іншим та не боятися звертатися по допомогу до старших. Для дітей є національна дитяча «гаряча лінія», номери якої отримав кожен присутній.

Багато запитань, життєві приклади, жваве обговорення створили невимушену атмосферу повчального спілкування. Активні учасники зустрічі отримали в подарунок поліцейські брелоки-жетони, а бібліотекарі – пам'ятки-поради «Твоя безпека». Ближче знайомство з людьми такої відповідальної професії збільшує довіру до них громадян.