Уроки поетичного слова від майстра

2013-09-25

/Files/images/DSC_0755.JPG В гостях у читачів Саєнко Валентина Лазарівна

У рамках всеукраїнського проекту «Україна читає дітям», продовжуються читання у бібліотеці-філії №19 Кіровоградської МЦБС. Гостем чергової зустрічі, яка відбулась 25-го вересня, стала кіровоградська поетеса, член літературного об’єднання «Парус» Саєнко Валентина Лазарівна.

Національний проект «Україна читає дітям» стартував 22 квітня 2010 року. Головна ідея проекту полягає в тому, що відомі публічні люди читають вголос книги дітям у бібліотеках, школах, дитячих дошкільних закладах, а також діляться спогадами і враженнями про першу прочитану книгу, про улюблених героїв, які вплинули на їх життєвий та професійний вибір. Метою проекту є відродження традиції читання, заохочення дітей і підлітків до систематичного користування друкованою книгою як джерелом знань.

Зреалізувати цю мету вдалося дитячій письменниці Саєнко Валентині Лазарівні, яку зустрічали бібліотекарі філії №19 та юні читачі. Поетеса читала свої вірші виразно, проникливо. Її поезія доступна та зрозуміла дітям, суголосна із їхнім життям. Все це можна пробачити хоча б через промовисті назви віршів: «Сосиска», «Холодильник», «Цибуля», «Мишка», «Запах літа», «Джмелик», які одразу активізують слухачів, вони включаються в активне обговорення. Ненав’язлива мораль, та легкий гумор – усе це сприяє легкому сприйманню та засвоєнню поезії Валентини Лазарівни. Наприкінці виступу пані Валентина розповіла про своє життя, заохочувала дітей ставати на творчий шлях, та запрошувала у літературне об’єднання «Парус», яке у нашому місті є одним із осередків поезії та творчості.

Бібліотека чекає усіх бажаючих на наступних заходах, а також запрошує відомих людей Кіровограда долучитися до проекту «Україна читає дітям».

/Files/images/DSC04643.JPG/Files/images/DSC_0756.JPG /Files/images/DSC04642.JPG