Секрети домашніх тварин: бібліопошук

2016-11-18

/Files/images/2016_rk/DSC051422.JPG

Що спільного між Всесвітньою мережею та домашнім улюбленцем запитаєте ви? А бібліотекарі філії №19 вам скажуть:«Завітайте до нас і ми покажемо вам як знайти всю необхідну інформацію про вашого пухнастика».

Під час навчання комп'ютерної грамотності «Мій вусатий і пухнастий менший брат» бібліотекарі поєднали ази інформаційного пошуку із захопленнями читачів. Вони показали, як за допомогою Інтернет-порад можна виховувати та доглядати домашніх улюбленців – кошенят та цуценят, морських свинок та папужок. Користувачі вчилися чітко формулювати конкретний запит, добирати ключове слово та обирати пошукову систему, зберігати фото та завантажувати потрібне відео з Youtube, роздруковувати скомпонований матеріал. А веселі інтерактивні завдання та ігри – комп'ютерний сленг «Хакни слово», ігротека «Запитання мудрого Монітора», веселий фікс «Заміни одну літеру», несподівані повороти «Інтернет-броділка», інтернет-естафета «Шукалька» додавали настрою та сміху під час змістовного навчання, а також дозволяли закріпити пройдені етапи пошуку. Напам'ять усі присутні отримали закладку «Мій найдорожчий друг!» з корисними посиланнями на інтернет-ресурси, які стануть в нагоді під час догляду, лікування та дресирування домашніх улюбленців.