З Днем народження, рідне місто!

2013-09-21

/Files/images/DSC_0874.JPG

21-го вересня все місто було охоплене надзвичайно піднесеним настроєм, адже це був не звичайний суботній день, а свято кожного, без винятку, кіровоградця – День народження міста. Не залишилась осторонь і бібліотека-філія №19, взявши участь у проведені святкового дійства на вулиці Дворцовій під час презентації роботи Кіровоградської бібліотечної централізованої системи. Разом із учасниками клубу «Веселих Пізнайок і допитливих Чомучок» бібліотекарі влаштували для жителів та гостей міста чарівну зустріч з улюбленими героями дитинства.

/Files/images/DSC_0944.JPG

Члени клубу були переодягнені у відомих казкових персонажів: Котом у чоботях (Горбачова Інна) та Пеппі Довгоюпанчохою (Ситнік Анастасія) із однойменних творів, з чорною пантерою – Багірою (Степаненко Діана) із «Книги джунглів», Розбійницею (Козловська Аліна) із казки «Снігова Королева» та Мальвіною (Нетребенко Вікторія Олександрівна – бібліотекар філії №19) із казки «Золотий ключик». Літературні герої вітали дорослих та дітей зі святом, дарували тематичні прапорці та роздавали візитки та запрошення. Кіровоградці залюбки фотографувались з літературними героями.

/Files/images/DSC_0871.JPG /Files/images/DSC_0979.JPG/Files/images/DSC_0874.JPG