Довідковий словограй

2016-10-07

/Files/images/2016_rk/Бібліографія.jpg

У бібліотеці-філії №19 відбувся турнір серед знавців бібліографії за звання «Магістр інформаційного пошуку». Претенденти, а це були учні 6 класу школи-гімназії №31, змагалися в різноманітних конкурсах, демонструючи швидкість, ерудицію та знання.

Запитання були побудовані таким чином, що школярам довелося показати свої знання в користуванні різноманітною довідковою літературою: енциклопедіями, довідниками, словниками. В нагоді читачам стали «Словник анонімів» під час батлу «Найрозумніший саме я!», «Тлумачний словник» під час мовознавчої естафети «Знаю найбільше» та універсальні словники під час довідкового асорті «Скажи без затримки», в яких гравці легко та швидко орієнтувалися, демонструючи навички користування сучасними енциклопедичними виданнями. Найскладнішим для підлітків виявилося завдання «Правда чи ні?». Потрібно було порівняти свої відповіді з даними Всесвітньої мережі, ось тут і випливали помилки. Виконуючи це завдання, діти з'ясували, що корисніше та достовірніше під час виконання домашніх завдань мати під рукою саме довідкову літературу, якої в бібліотеці вдосталь.