Що я знаю про рідне місто?

2013-09-20

/Files/images/DSC_0806.JPG

До дня міста бібліотекарі філії № 19 провели лібмоб «Що ти знаєш про рідне місто?». В опитуванні взяли участь дорослі та маленькі мешканці мікрорайону Космонавтів (45 чоловік). Бібліотекарі підготували багато питань з історії Єлисаветграда; розпитували про відомих людей, які прославили край; пригадували разом з дітьми архітектурні та історичні споруди, встановлені в різних куточках міста, та людей, на честь яких вони встановлені; давні та нові назви вулиць. Приємно здивувала бібліотекарів обізнаність молодого покоління історичним минулим міста та його бурхливим сьогоденням. Під час опитування усі отримали запрошення до бібліотеки та міні - буклети «Що пам’ятають степи…», які містять важливий краєзнавчий матеріал.

/Files/images/DSC_0843.JPG /Files/images/DSC_0827.JPG/Files/images/DSC_0819.JPG/Files/images/DSC_0807.JPG/Files/images/DSC_0802.JPG/Files/images/DSC_0789.JPG