Немає землі такої, як у нас...

2013-09-19

/Files/images/DSC_0740.JPG

День Народження – це свято, коли друзі і родина вітають іменинника, бажають довгих літ, здоров’я та щастя. У цьому плані, напевне, найщасливіший іменинник – це місто, адже його на день народження поздоровляють усі – від школярів до учителів, від чиновників до бібліотекарів, від робітників до митців. Бібліотека-філія №19 Кіровоградської МЦБС відзначила день міста святковим заходом «Немає землі такої, як у нас…». Побували на святі діти, учні школи №18, для яких бібліотекарі підготували цікаву програму – два відеофільми про місто, книжкову виставку, розповідь про видатні постаті Кіровограда, а також зустріч із письменницею, членом літературного об’єднання «Парус», Чабаненко Ніною Миколаївною. Відеофільми «Рідне місто – Кіровоград» та «Місто, що здійснює мрії» особливо зацікавили глядачів, адже там вони побачили знайомі їм місця, жваво їх обговорювали.

Розповідь про відомих людей нашого міста збагатили їх уявлення про Кіровоград, а особливо про культурну складову міста. Згадані імена Володимира Сосюри, Євгена Маланюка, Івана Карпенка-Карого, Марка Кропивницького та гостей міста Адама Міцкевича, Ференца Ліста, Тараса Шевченка, Олександра Пушкіна та інших. Поетеса Ніна Миколаївна Чабаненко познайомила присутніх зі своєю поезією про місто. Виставкою «Знатні і знанні мої земляки» відзначили на святі і видатних наших земляків-ювілярів: письменника Віктора Близнеця (якому виповнилося б 80 років), поетесу Антоніну Корінь (65 років), та літературознавця, професора Леоніда Куценка (якому виповнилося б у цьому році 60)

/Files/images/DSC04617.JPG /Files/images/DSC04616.JPG/Files/images/DSC_0764.JPG/Files/images/DSC_0741.JPG