Серце віддане дітям

2013-09-13

/Files/images/DSC_0500.JPG

Любов до дитини через все життя…

«Любити дітей потрібно мудро…»- саме це основний принцип діяльності видатного педагога, дитячого письменника та нашого земляка Василя Сухомлинського. Життя та творчість якого бібліотекарі філії № 19 всебічно розкрили учням 3 – 4 х класів школи – гімназії № 31 під час заходу «Уроки мудрості від Василя Сухомлинського». Підготували слайд – презентацію «Серце віддаю дітям», презентували школярам стенд «Уроки мудрості від Василя Сухомлинського…», прорекламували його поетичні щирі, дотепні притчі, казки та оповідання, пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, які вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки.

Почитати дітям твори Василя Сухомлинського бібліотекарі запросили лікаря хірургічного відділення Обласної дитячої лікарні Харченко Клару Миколаївну, яка вже 45 років поспіль рятує дитячі життя, як і Василь Олександрович «серце віддає дітям», підтримуючи Національний проект «Україна читає дітям». Щедрість, гідність, милосердя, сенс життя, вибір професії – над цими поняттями змусили замислитися його оповідання («Який слід повинна залишити людина на землі», «Важко бути людиною») як дорослих, так і дітей.

/Files/images/DSC_0507.JPG/Files/images/DSC_0473.JPG/Files/images/DSC_0443.JPG/Files/images/DSC_0435.JPG