Свято Дитинства

2016-06-01

/Files/images/2016_rk/DSC_0253.JPG

Бібліотекарі Кіровоградської МЦБС долучилися до свята Дитинства у Ковалівському парку. Вони розгорнули веселе дитяче містечко БібліоЛЕНД, в якому можна було навчитися створювати орігамі та плести з бісеру під час майстер-класів, співати гуртом караоке улюблені дитячі пісні, танцювати, декламувати вірші, грати з Губкою Бобом та споглядати бульбашковий феєрверк. А тих, хто підготувався заздалегідь і прийшов у костюмі казкового персонажа міг виграти суперприз в номінації "Найкращий костюм" під час конкурсу "Костюм улюбленого героя".

Читачі бібліотеки-філії №19 теж долучилися до грандіозного дійства. Білосніжка, Принц, Мальвіна та Шериф саме в таких образах вони завітали на свято. А костюм Білосніжки (Чабаненко Діани) отримав головний приз.

Бірзул Денис переможець міського туру обласного конкурсу дитячої творчості "Мрії про Україну: дитячий погляд" презентував вірш "Калинова туга".

Солодощі, гарний настрій та дитячий сміх панували на святі.