Мандруємо океаном

2015-11-11

/Files/images/DSC_02071.JPG

Підводний світ – це царство тисяч великих і маленьких тварин, які мільйони років живуть у Світовому океані, він не до кінця досліджений, тому у людства попереду ще великі відкриття. Читачі бібліотеки-філії №19 Кіровоградської МЦБС зустрілися віч-на-віч із таємничими й приголомшуючими мешканцями морських глибин, занурилися у світ цікавих фактів про риб та інших підводних істот під час web-навігатора «Подорож у світ морських глибин». Діти перевірили свої знання, зігравши в аквазагадки та підводний пазл, в якому мали вгадати морську істоту лише за частиною тіла.

Про унікальну природу, різноманіття тварин і рослин, про мешканців коралового рифу найвідоміших островів Еквадору дізналися користувачі бібліотеки, переглянувши відео «Фантастична краса підводного світу Галапагоських островів». А відеошоу «Дресирувальники дельфінів» стало гарним доповненням заходу та викликало чимало позитивних емоцій у всіх присутніх.