Бібліографічне доміно

2013-02-22

/Files/images/DSC03858.JPG

Чи можна вивчати складну науку Бібліографію весело і цікаво? Можна, стверджують бібліотекарі філії № 19, застосувавши для цього незвичне доміно – бібліографічне.

Обов’язковою умовою гри було знання учнями 6Б класу школи – гімназії № 31 різновиду довідкової літератури та вміння нею користуватися. Кожна група мала своє завдання: перша - виправляла помилки у зошитах за допомогою «Орфографічного словника», друга - добирала слова до слів протилежного значення за допомогою «Словника антонімів» (конкурс «Високо і низько, далеко і близько»), третя ж, навпаки, підбирала слова близькі за змістом використовуючи «Словник синонімів» (конкурс «Гра слів»).

Ще було багато цікавих конкурсів («Портретна галерея», «Знавці», «Найкращі перекладачі»). Але найбільше сміху викликав конкурс «А ось і я», суть якого полягала в тому, щоб зіграти бібліотекаря та за допомогою міміки і жестів передати інформацію, наприклад, «Поверніть книжку через 10 днів», «У нас в бібліотеці працює ксерокс», «Ось ваш реферат на тему : «Клас домашніх тварин. Коза».

/Files/images/DSC03832.JPG /Files/images/DSC03834.JPG/Files/images/DSC03838.JPG