Безпека дітей в Інтернеті

2012-11-28

/Files/images/DSC033455.jpg

Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Він може бути прекрасним місцем як для навчання, так і для відпочинку. Але як весь реальний світ мережа теж буває небезпечною. Ось саме про безпеку в Інтернеті розповідали бібліотекарі філії № 19 підліткам.

Під час уроку – навігації вони презентували читачам слайд «Безпечна On-ляндія», за допомогою інтерактивної гри «Комп’ютерний монстр» перевірили знання інтернет – термінів, інсценували «Казку про Скріпку» довівши, що як в реальному так і віртуальному світах потрібно поводитися обережно. Дискутували про негативні та позитивні стороні Інтернет – мережі під час творчої вправи «Небезпека в Інтернеті» та після перегляду відеофільму «Інтернет: за і проти».

Щоб подорож у всесвітній павутині була безпечною бібліотекарі розробили та подарували учасникам уроку шпаргалку «Корисні сайти Інтернет – мандрівникам»

/Files/images/DSC033455.jpg/Files/images/DSC033644.jpg

/Files/images/DSC033555.jpg