Український книговир

2014-11-06

Книжка, особливо сучасна українська, – перша сходинка дитини у зацікавленості культурою та традиціями народу. В рамках тижня української мови бібліотекарі філії №19 познайомили малюків різних груп ДНЗ №67 з книгами українських видавництв під час екскурсій до бібліотеки «Дзвенить струмочком рідна мова», які тривали цілий тиждень.

Книги-іграшки, книги-ліліпути, книги-трансформери від дитячих видавництв
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Країна Мрій», «Видавництво Старого Лева» та ін. здивували маленьких гостей.

За допомогою різноманітних форм бібліотекарі показали красу та багатство української мови. Діти відповідали на загадки відеозапитайки «Здивувалась дітвора – чи тварина чи гора?», впізнавали голоси звукової вікторини «Як звірі розмовляють», переглянули казки відомого проекту «Казка з татом» від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».