Де шукати першу книжку?

2012-11-14

/Files/images/2.jpg

Каміння, папірус, глина, береста, віск, пергамент, що об’єднує ці слова? Диво ім’я якому - книга. Коли і де виникли ці матеріали для письма, як виглядали і що зберігали найбільші бібліотеки стародавнього світу, дізналися учні 5 – А класу школи – гімназії № 31, здійснивши подорож «Де шукати першу книжку?». За допомогою мультимедійної техніки переглянули відеофільми «Бібліотека Олександрії», «Загублені світи. Олександрійська бібліотека», «Як з’являлися імперії. Рим», «Найгарніші бібліотеки світу». Викликали захоплення у читачів новинки серед книг: гнучка електронна книга та графічний планшет, яким можна керувати одним поглядом. Звання «Найуважніший» отримав Прокопов Мишко за результатами вікторина «Від папірусу до електронної книги»

/Files/images/DSC032977.jpg/Files/images/DSC032911.jpg