Без великих бібліотек немає великих країн і народів

2012-10-17

/Files/images/DSC03217.jpg

Модернові та стародавні, монументальні та мінімалістичні, шедевральні і надзвичайні. Все це можна сказати про бібліотеки, що розташовані у різних куточках світу. Здійснити інтернет - мандрівку та побувати у найгарніших храмах книги мали змогу читачі бібліотеки – філії № 19.

І деякі з них є справжніми витворами мистецтва. Від яких захоплює дух і з'являється бажання оселитися там навічно. Читачам сподобалися Бібліотека Трініті - коледжу в Університеті Дубліна, Бібліотека Конгресу США, Німецька національна бібліотека, Британська бібліотека, Канадська бібліотека і архів. Викликали здивування архітектурні ансамблі таких бібліотек Бібліотека миру (Олександрійська бібліотека), Національна бібліотека Республіки Білорусь, Бібліотека Гейзеля, Громадська бібліотека Сіетла (присутніх 26 читачів).

/Files/images/DSC03220.jpg /Files/images/DSC03210.jpg