Цікаво знати, що і де шукати

2012-10-10

/Files/images/IMG_4386.jpg

Насичено і змістовно пройшов День бібліографії «Цікаво знати, що і де шукати» у бібліотеці- філії № 19.

Молодші читачі здійснили історичний екскурс в минуле «День народження книги», подивилися якими були перші книги та бібліотеки в давні часи, дізналися як вони змінювалися з часом. Споглядали матеріали, які використовували для створення книг в різних країнах. Дітей здивували книжкові рекорди «Книги велетні і книги ліліпути» та відео рейтинг «10 найбільших бібліотек світу».

/Files/images/IMG_4414.jpg

Учні 5-6 класів познайомилися з новими енциклопедичними виданнями («Зустріч з книгами Всезнайками»), а досвідченні навігатори-бібліотекарі навчили користуватися допоміжним апаратом книги (іменним і предметним покажчиками) для швидкого пошуку необхідного матеріалу.

Читачі 9 А класу школи – гімназії № 31 дізналися про різноманіття мовних словників і в інтерактивній формі вчилися ними користуватися (бібліографічна гра «Довідник – супутник в країну Знань»).А ось, вболівальники 4 класів школи – гімназії № 31, споглядаючи розподілилися на дві групи. Одні підтримували Книгу, інші – Інтернет, бажаючи йому перемогти. Але як кожна казка наша закінчилася нічиєю. Читачі вірять, що в майбутньому і книга і Інтернет зможуть співіснувати разом, доповнюючи один одного (присутніх протягом дня 86 читачів).

План дня бібліографії "Цікаво знати, що і де шукати"

Назва заходуВікова категоріяВідповідальний
1."Мандруємо Книжковим містом": Екскурсія різними відділами бібліотеки1-4 класи
2."Зустріч з книгами Всезнайками": Знайомство з елементами книги3-5 класи