Як навчати дітей онлайн-етикету: ідеї та поради

2024-03-22

/Files/images/rk_2024/IMG_20240322_154216216.jpg

Мережа Інтернет надала людям простий, зручний у використанні та відносно дешевий засіб спілкування. Однак сучасне покоління дуже часто забуває або ігнорує найпростіші принципи етикету.

У наш час можливостей для спілкування стало незмірно більше ніж якихось двадцять років тому – мобільний зв’язок, Інтернет, різні гаджети, сайти, соціальні мережі проте загальноприйняті норми спілкування між людьми, як і раніше, залишаються дуже важливими. Тому знати правила етикету є необхідним, щоб створити нормальні, добрі взаємини між людьми.

Саме тому бібліотекарі філії для дітей №19 провели захід "Спілкуємося чемно в месенджерах". Користувачі книгозбірні не лише пригадали найголовніші норми спілкування, а й мали змогу пограти в пізнавальні ігри «Уяви!» та «Чарівні слова», переглянули відеоролик «Нетикет в Інтернеті» та взяли участь в театралізованому етюді «На добрий привіт – добра відповідь!». А також виконали особливе завдання від бібліотекарів – привітати друзів з чудовим весняним днем в соціальних мережах, використовуючи ввічливі звертання, вітальні та прощальні слова.