Диво-жінки

2024-03-17

/Files/images/rk_2024/жінки військові.jpg

Бібліотека-філія №19 безкоштовно отримала незвичайну, дуже цікаву книгу «Це воює вона» в рамках програми «Сприяння рівності та протидія дискримінації» Національного Демократичного Інституту за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці благодійного фонду «Бібліотечна країна» та видавництва «Видавництво».

Героїні цієї особливої книжки — надзвичайні сміливиці. Серед них кулеметниці, аеророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командирки взводів, громадські діячки. Усі вони стали на захист України в російсько-українській війні. З цих невигаданих історій ви дізнаєтеся, як захисниці роблять усе можливе для перемоги України, і прочитаєте, як вони ламають стереотипи та торують шлях іншим жінкам з військовим покликанням.