Справжніх друзів багато не буває

2023-12-27

/Files/images/nova_23/IMG_20231227_15560404.jpg

Знайомство зі світлою людиною може прикрасити найпохмуріший день, в цьому сьогодні переконались бібліотекарі філії №19.

Сергій Горбаньов – військовослужбовець та волонтер, ініціатор і реалізатор соціальних проєктів “Дякую” і “ПіхотаUA”. Людина великого серця та благородних вчинків. Сергій завітав до нас в книгозбірню з пропозицією долучитись до проєкту «Військові − дітям». Завдяки цьому проєкту діти мають можливість отримати безкоштовну газету «Скарбничка», а також оформити підписку. Січневий випуск «Скарбнички» вже на поличках бібліотеки.

І це ще не все… Військові створили для діток безкоштовний планетарій і кожен охочий може туди потрапити. Планетарій знаходиться за адресою: вулиця Вокзальна 14. Для групових екскурсій за попередньою домовленістю. Всіх небайдужих просимо долучатись до проєкту.

Телефон для довідок та запису на екскурсію: 066-849-57-36