Скажи книзі "Так!"

2023-09-29

/Files/images/nova_23/MyCollages (2).jpg

Гамірно й весело пройшов день відкритих дверей «З книгою відкриваємо світ!» в бібліотеці-філії №19. Бібліотекарі приготували для користувачів різноманітні локації.

Учні «Ліцею «Наукового» долали на вулиці квест, виконуючи різноманітні завдання на зупинках: фразеологічній «Крутити носом», природничій «Звірята рогаті, та ще й бородаті», творчій «Букет вітань». Бібліотекарі вимірювали швидкість та якість виконання завдань цукерками.

Старші школярики грали в гру-мовчанку «Без зайвих слів», оригінально зображуючи слова, тварин. Мовчки також зіграли в гру «Хто я?», відгадуючи героїв відомих книжок.

Дорослі писали вітальні слова до професійного свята бібліотекарям на квітках святкового букету під час вересневої майстерки.

#читайкомпанія