Вистоїмо й переможемо!

2023-08-25

/Files/images/nova_23/IMG_20230825_1205202015.jpg

«Ми, українці – за влучним висловлюванням Ліни Костенко – дивна-предивна нація, живемо з правіку на цій землі, а свою незалежну державу будуємо аж тепер». Справжній героїзм показують світу наші люди не на сторінках книг чи стрічок в кінотеатрах, а кожен день, кожен на своєму місці, наближаючи перемогу.

Бібліотекарі філії №19 розповіли читачам історії сміливих «Родом з України». На заході діти дізналися про відважних залізничників, які під обстрілами вивозили пасажирів; про мужніх азовців, які без їжі, води, ліків та зброї майже три місяці тримали Маріуполь; про відчайдушних лікарів, які жили в лікарні та оперували пацієнтів, ризикуючи власним життям. Цікава історія про вчительку з Бородянки, яка викладала уроки на тлі зруйнованого будинку серед двору.

Найбільше вразили історії маленьких дітей, які своїми співами, поробками та випічкою збирають гроші на ЗСУ.

Ми переможемо, й така незалежність безцінна!