Онлайн «туристи»

2023-07-26

/Files/images/nova_23/20230720_121828.jpg

А чи знали ви, що можете завітати до улюблених тварин зоопарку, не виходячи з дому? Сьогодні завдяки Інтернету ви маєте змогу вирушити у коротенький віртуальний тур цікавими місцинами України та світу, зазирнути в оранжерею зарубіжного ботанічного саду і навіть... підглянути, що просто зараз роблять слони в Південній Африці!

21 липня бібліотекарі філії №19 вирішили провести для своїх читачів таку віртуальну екскурсію зоопарками світу. Спілкування з живою природою завжди приносить людині насолоду, привчає дивитися на “братів наших менших” добрими очима, виховувати в собі такі почуття, як милосердя, співчутливість, бажання захистити, допомогти, пожаліти. Такими почуттями наповнились і наші «туристи».