Дітлахи мандрують містом!

2023-06-15

/Files/images/nova_23/2.jpg

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Те родинне вогнище - маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна.

Бібліотекарі філії №19 запросили сьогодні маленьких читачів із ДНЗ №67 «Дельфін» Кропивницької міської ради у віртуальну мандрівку «Кохаю тебе, моє рідне місто». Діти прослухали сторінки історії: де, коли і чому з’явився Кропивницький, скільки раз перейменовувся. «Пробіглися» вулицями, скверами, парками міста. «Заглянули» до краєзнавчого та художнього музеїв. «Завітали» на заводи і фабрики. Пограли в Гру «Що зайве?». А під час гри «Зростай громадянином!» дали обіцянку: любити, піклуватися, не смітити, вивчати минуле та цікавитися сучасним життям свого рідного міста.