Запрошуємо до знайомства з книгою!

2023-05-25

/Files/images/nova_23/index2.jpg

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції…

«Нас єднає книга!» саме під такою назвою протягом тижня проходили екскурсії у бібліотеці-філії №19 для учнів «Ліцею» Науковий» та «Гімназії «Інтелект». Діти з цікавістю розглядали яскраві, сучасні видання, грали в інтелектуальні ігри, відгадували казку за уривком, пригадували правила користування книгою. Маленькі читачі мандрували казковим світом і гарно відповідали на запитання вікторин «Що за казка?», «Який ти читач?», «Бібліотека – дім, де живуть книги».

Завершився тиждень запальною й танцювальною руханкою «Завмри» разом з тигром та собакою.