В нашім серці Україна

2022-08-24

/Files/images/nova/24082022.jpg

Україна – це рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею і мудрими та талановитими людьми. В кожнім краю знають і поважають символи рідної землі та шанують традиції своїх предків.

Бібліотекарі філії №19 підготували стендову презентацію «Смачна країна – Україна». Розпочався захід з творчої роботи «Ми співавтори», всі учасники разом спробували відредагувати строфи у вірші. Завдяки грі «Хто швидше промовить кінцівку прислів’я» дізналися хто знає більше прислів’їв. Під час інтелектуальної розминки «Бабусина скринька» відшукували ті речі, якими славляться українці.

Презентуючи стенд, бібліотекарі розповіли про унікальні страви кожного регіону країни. Діти дізналися, що улюбленою стравою центральної України є вареники, а на півночі більше готують деруни, бо славляться багатими врожаями картоплі.

Південь – край овочів та риби, отож зазвичай полюбляють тут рибний форшмак та бекмес із кавуна.

Західна Україна відома своїм неймовірно багатим набором кулінарних рецептів і традицій, більш популярний тут є банош.

Край східної України – шахтарі, які полюбляють млинці та гречаники.

Також присутні дізналися про львівські струдлі, закарпатський банош, тернопільську мачанку.

Підсумок підвели вікториною «Чи знаєш ти свою країну?». Захід пройшов весело, цікаво та змістовно.