Україна та Європа – різні культури та спільні цінності

2022-07-13

/Files/images/nova/IMG_202207013_1003599.jpg

Європа – це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але, водночас, спільних цінностей. Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання. Україна також обрала європейський шлях розвитку і це стало частиною української національної ідеї.

Тому не випадково відеокруїз «Колоритні мандрівки Європою» для читачів бібліотеки №19 розпочався з України, адже вона по праву належить до однієї з найбільших країн Європи. «Туристи» дізналися цікаві факти кожної області нашої країни.

Під час зупинок мандрівники встановлювали відповідність між країною, її столицею та прапором, дізнавалися про національні страви та винаходи, які належать європейцям. Глядачів вразили неймовірні куточки ЄС після перегляду відео «25 кращих місць в Європі, які треба побачити».